קאז'ו - קייטרינג בוטיק

 

קייטרינג קאז'ו החל לרקום עור וגידים בתחילת שנת 2005 בגלאון כשנועה עשתה דוכנים של אוכל בריאות בשיתוף עם מגדלים אורגניים מקומיים. במשך השנים המטבח התפתח לכיוון אירועים וכיום אנחנו עושים אירועים עד 400 איש. עיקר ההתמחות שלנו היא במטבח הצמחוני טבעוני. ולאלו שמעוניינים בתפריט בשרי יש לנו שילוב מושלם של גריל ברזילאי עם בשר מרעה איכותי.

אנחנו מאמינים שהמטבח הוא יצירה, דרך חיים ומקור לצמיחה והשראה. האוכל שאנחנו מכינים חיי ונושם את האמונה הזאת לשם כך   הוא מחייב אותנו להתייחס לכל ארוחה ואירוע כיצירה חדשה ומופלאה שמתאימה ומורכבת במחיוחד למי שמזמין אותה.

בהכנת המנות ישנה חשיבה והתיחסות למקורות של המזונות שמרכיבים את הארוחה ועל ההשפעה והמשמעות שיש להם על הגוף והנפש.

אנחנו משתמשים במרכיבים טיבעיים בלבד ללא שימוש במוצרים מעובדים, אנחנו בוחנים ובוחרים בקפידה את המקומות והיצרנים מהם אנחנו קונים את המוצרים שמרכיבים את הארוחה ודרך כך אנחנו מגיעים לרמות של איכיות אחרות גבוהות, צבעוניות ומרגשות.

אנחנו פה בכדי להתאים את התפריט והארוחה לחלומות שלכם. אנחנו מאמינים שהאוכל הוא חלק חשוב בחווית האירוע ואופי התפריט צריך להתאים ולשקף את מה שאתם ולענות על ציפיות של כל המשתתפים. אנחנו סקרנים ונכונים לראות אותכם ומשם להרכיב את התפריט שמתאים בדיוק לאווירת האירוע מהמנות עצמן דרך ההגשה, העיצוב וההפקה.